Ana Sayfa Haber Retro iPhone...

Retro iPhone 6s ve iPhone 6s Plus

Ana Sayfa Haber Retro iPhone...

Retro iPhone 6s ve iPhone 6s Plus

Retro iPhone 6s ve iPhone 6s Plus

Retro iPhone 6s ve iPhone 6s Plus

Apple’ın ilk ve en sevilen renkli logosu ile retro renkleri ile satışa çıkan Retro iPhone 6s ve 6s Plus satışı başlamış. Her ne kadar tasarımı eskileri andırsa da fiyat olarak güncel iPhone’lar da 2 kat daha pahalı.

Apple, özellikle telefonlar arasında oldukça popüler olan piyasadaki en etkili markalardan biri. Apple II ve Macintosh günlerinden beri ikonik şirket haline gelmiş ve bir çok teknolojik cihazların gelişmesinde ön ayak olmuştu.

İPod ve ve iPhone ile getirilen yeni logonun logonun aksine bazı ski fanlar için hala o gök kuşağı rengi elma logosunu oldukça farklı bir yer tutuyor.

Colorware bunu düşünerek Modern iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’i retro görünüme getirerek bu azınlıkta olan kullanıcıları çekmeyi hedefliyor.Her ne kadar renksiz ve eski bir görünümde olsa da fiyatlar normal iPhone’ların 2 katı kadar bir fiyat ile satılıyor.

iPhone 6s iPhone 6s Plus
16GB $1,600 $1,700
64GB $1,700 $1,800
128GB $1,800 $1,900

Eski Apple logosunu ve Macintosh tasarımını sevenler için oldukça hoş bir çalışma. Diğer iPhone 6s ve 6s Plus’lerden farklı bir görünümde telefon almak isteyenler için de oldukça iyi bir tercih.

Tabi; hali hazırda oldukça yüksek olan iPhone fiyatlarının 2 katı kadar bir meblağ ödemeye hazır olmanız gerekli.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin