Batman Temalı Galaxy S7 edge Duyuruldu

Geçtiğimiz yıl Iron Man temalı Galaxy S6 edge telefonunu çıkartan Samsung, bu sene de Batman Temalı Galaxy S7 edge Injustice Edition modelini duyurdu.

Samsung bugün, WB ve DC işbirliğiyle Batman Temalı Galaxy S7 edge Injustice Edition’ı duyurdu. Tamamen siyah ve altın renklerinin hakim olduğu telefonun arkasında dikkat çekici bir Batman logosu bulunuyor.

Özel bir kutu tasarımına ve içeriğine sahip olan  Galaxy S7 edge Injustice Edition’nın kutu içerisinde; bir adet alın renkli Batman broşu, batman temalı galaxy s7 edge kılıfı, batman temalı siyah Samsung VR gözlüğü, Oculus VR içerik kuponları (belirli bölgelerde) ekran koruyucu, kulaklık, adaptör, USB kablosu ve Batman temalı Galaxy S7 bulunuyor.Batman Temalı Galaxy S7 edge Duyuruldu

Yazılım tarafında da özenle uğraşan Samsung; Galaxy S7 edge’e batman teması ve “Top Developer Injustice: Gods Among Us” oyunu ile birlikte geliyor. Ayrıca gelen oyunda, oyun içi credi verildiğini de belirtelim.

Oldukça özel olarak hazırlanan Batman Temalı Galaxy S7 edge Injustice Edition sürümü Çin, Singapur, Kore, Latin Amerika, Rusya dahil olmak üzere belirli bölgelerde, 13 Haziran da satışa çıkacak.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin