Ana SayfaHaberSamsung...

Samsung Galaxy Book Pro ve Pro 360 Sızdırıldı

Samsung Galaxy Book Pro ve Pro 360 Sızdırıldı

Samsung Galaxy Book Pro ve Pro 360 Sızdırıldı

Samsung Galaxy Book Pro ve Pro 360 Sızdırıldı

Samsung’un piyasaya çıkacağı iddia edilen iki dizüstü bilgisayarının Galaxy Book Pro ve Galaxy Book Pro 360 görüntüleri erken sızdırıldı ve bize bu iki cihazı şimdiye kadarki en net şekilde görmemizi sağladı. Görünen pazarlama görüntüleri, Nisan ayı başlarında piyasaya sürülebileceklerini söyleyen güvenilir sızıntı yapan Evan Blass tarafından Voice‘a gönderildi.

Galaxy Book Pro‘nun hem mavi hem de gümüş renkte satışa sunulacağı, Pro 360‘ın ise lacivert ve altın renklerinde olacağı bildiriliyor. Her ikisi de 13 ve 15 inç ekranlarla mevcuttur. Blass, Pro 360‘ın Samsung‘un S Pen kalemini destekleyeceğini doğruladı ve görüntüleri, dizüstü bilgisayarların bazı varyantlarının numpad içeren tam boyutlu klavyeler içereceğini gösteriyor. Resimlerde, Pro 360 bir USB Type-C bağlantı noktasına, kulaklık jakına ve microSD kart yuvasına sahip gibi görünürken, Pro, kart yuvası ve kulaklık jakının yanında bir Type-A bağlantı noktası ile gösteriliyor.

İki dizüstü bilgisayarın varlığı, SamMobile’ın Ocak ayında Bluetooth SIG’ye kayıtlı olduklarını fark ettikten sonra en az birkaç aydır biliniyordu. Şubat ayında SamMobile ve sızdıran WalkingCat’ten gelen bir çift rapor, OLED ekranlar, Thunderbolt 4 ve isteğe bağlı LTE desteği dahil olmak üzere dizüstü bilgisayarların özelliklerinin çoğunu ortaya çıkardı. Dahili olarak Intel’in 11. Nesil işlemcilerini çalıştırdıkları söyleniyor ve Galaxy Book Pro’nun 15 inçlik versiyonu Nvidia MX450 ayrık grafiklerle sunulabilir. WalkingCat’e göre Galaxy Book Pro, Mayıs ayında Galaxy Book Go adlı ARM tabanlı bir dizüstü bilgisayarla birlikte piyasaya sürülecek.

İki dizüstü bilgisayar, Intel işlemcilerde çalışan ve ekran kalemi desteği içeren Galaxy Chromebook 2 dahil olmak üzere son aylarda piyasaya sürülen diğer Samsung makinelerine katılıyor.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin