Samsung Galaxy Note 9 Duvar Kağıtları

Samsung Galaxy Note 9 Duvar Kağıtları

Samsung Galaxy Note 9 Duvar Kağıtları

Samsung Galaxy Note 9 Duvar Kağıtları

Samsung Galaxy Note 9 duvar kağıtları yayınlandı. Samsung’un en yeni amiral gemi telefonu olan Galaxy Note 9; güçlü kamerası, şık tasarımı, farklı kalem/telefon renk kombinasyonları, yüksek malzeme kalitesi ve güçlü donanımı ile ön plana çıkıyor.

Dijital ortamda hazırlanmış akışkan görsellere ve canlı renkten ana renge geçişlere sahip olan duvar kağıtları, telefonun kasası ve kalem renklerindeki gibi canlı tonlarla dikkat çekiyor. Faklı renklerin biraraya getirilerek oluşturulan yağlı boya karşımı şeklindeki duvar kağıtları, canlı renkleri ve farklı ara tonları ile ekranda çok güzel durduğunu söyleyebiliriz.

Tamamen pastel renklere ve yağlı boya karşımı görsellerinden oluşan duvar kağıtlarında siyah, mor, turuncu, sarı renklerinin yoğun olarak kullanıldığını söyleyebiliriz. 2560×2560 piksel çözünürlüğünde hazırlanan duvar kağıtlarının kare formatta olduğunu belirtelim.

Toplam 12 adet duvar kağıdından oluşan bu arşiv,  10.8 MB büyüklüğünde. Samsung Galaxy Note 9 duvar kağıtlarını en altta yer alan indirme linkinden “Google Fotoğraflar” aracılığı ile toplu olarak veya sitemiz üzerinden görselleri farklı kayıt ederek tek tek indirebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 9 Duvar Kağıtları

  • Cihazın Adı: Samsung Galaxy Note 9
  • Dosya Adı: Samsung Galaxy Note 9 Duvar Kağıtlar
  • Toplam Dosya Boyutu: 10.8 MB
  • Duvar Kağıdı Sayısı: 12 tane
  • Çözünürlük: 2560×2560 piksel

Samsung Galaxy Note 9 Duvar Kağıtları İndir

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin