Samsung Galaxy S21 Duvar Kağıtları

Samsung Galaxy S21 Duvar Kağıtları

Samsung Galaxy S21 Duvar Kağıtları

Samsung Galaxy S21 Duvar Kağıtları

Samsung Galaxy S21 duvar kağıtları partikül efekti ile tasarlanmış, canlı renkli görsellerden oluşuyor. Samsung ‘un 2020 yılı son çeyreği amiral gemi telefonlarından olan Samsung Galaxy S21; güçlü donanımı, güncel yazılım, kamerası, estetik tasarımı ve ara tonlarının duvar kağıtlarına yansıdığını görüyoruz.

Canlı ve pastel renklerin oluşturduğu duvar kağıtları telefonun tasarımı, renklerini ve kullanılan ekranın renk kabiliyetini ön plana çıkarıyor. Toz efekt ile oluşturulan görseller, akışkanlar dinamiği ve doğadaki hareketlerin imajını oluşturan duvar kağıtlarının telefonların ekranında oldukça güzel durduğunu söyleyebiliriz. Duvar kağıtlarının arka fona sahip olmasından dolayı özellikle AMOLED ekranana sahip cihazlarda çok daha iyi durduğunu belirtelim.

Can pastel tonları hakim olduğu duvar kağıtlarında, mavi, kırmızı, mor, haki yeşili renklerin yoğun olarak kullanıldığını söyleyebiliriz. 3200×3200 piksel çözünürlüğe sahip duvar kağıtlarının kare yapıda olduğunu belirtelim.

Toplam 12 adet görselden oluşan duvar kağıtları farklı renk geçişlerine ve ara sıcak tonlara sahip. Toplam 110.4 MB büyüklüğünde Samsung Galaxy S21 duvar kağıtlarını görsellerin altındaki indir yazısına tıklayarak veya en altta yer alan butonla basarak indirebilirsiniz. Toplu indirme linki en altta olup, açılan penceredeki sağ üst üç nokta ikonuna tıklayarak tüm dosyaları indirebilirsiniz.

Samsung Galaxy S21 Duvar Kağıtları

  • Cihazın Adı: Samsung Galaxy S21
  • Dosya Adı: Samsung Galaxy S21 Duvar Kağıtlar
  • Toplam Dosya Boyutu: 110.4 MB
  • Duvar Kağıdı Sayısı: 12 adet
  • Çözünürlük: 3200×3200 piksel

2 YORUM

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin