Ana SayfaHaberSamsung...

Samsung Galaxy S21’in Lansman Tarihi Sızdırıldı

Samsung Galaxy S21’in Lansman Tarihi Sızdırıldı

Samsung Galaxy S21’in Lansman Tarihi Sızdırıldı

Samsung Galaxy S21’in Lansman Tarihi Sızdırıldı

Galaxy S21, S21 Plus ve S21 Ultra modelleriyle ilgili sızıntılar devam ediyor. Teknoloji medyasında sızıntılarıyla öne çıkan Jon Prosser, Samsung Galaxy S21 modelleriyle ilgili lansman tarihini açıkladı. S21 serisinin 2020 Şubat ayında tanıtılması bekleniyordu.

Jon Prosser, S21 serisiyle ilgili sızıntıları Twitter üzerinden paylaşarak günün önemli mobil teknolojilerinden birini duyurdu. Buna göre; “Unpacked 2021” olarak bilinen lansman, 14 Ocak Perşembe günü düzenlenecek. Prosser’in iddiaları arasında serinin ön satış tarihinin yine aynı gün olacağı ve 29 Ocak itibariyle satışa çıkarılacağı yer alıyor.

jon prosser - Galaxy S21Prosser, Galaxy S21 serisinin siyah, beyaz, gri, gümüş, menekşe ve pembe renk seçeneklerine sahip olacağını öne sürdü. Bu renklerin modellere göre değişiklik gösterebileceği öngörülüyor.

Teknoloji medyasında Exynos 1080 ve Snapdragon 888 işlemcilerinin Galaxy S21 serisi için kullanılacağı yönünde tahminler yer alıyor. Ancak Samsung’un ülke fark etmeksizin tüm lokasyonlarda Exynos işlemcisine geçeceği şeklinde iddialar da var.

Söz konusu sızıntı bunlarla sınırlı kalmıyor. İddialara göre Samsung, Galaxy S21 serisi için yüksek bir batarya kapasitesiyle kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Samsung Galaxy S21 Ultra‘da 5000 mAh, Galaxy S21 Plus için 4800 ve Galaxy S21 için ise 4000 mAh batarya kapasitesinin kullanılması bekleniyor.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin