Samsung Galaxy S7 Duvar Kağıtları

Samsung Galaxy S7 Duvar Kağıtları

Samsung Galaxy S7 Duvar Kağıtları

Samsung Galaxy S7 Duvar Kağıtları

Samsung’un MWC 2016’da düzenleyeceği lansmana çok az bir zaman kala Samsung Galaxy S7 duvar kağıtları yayınlandı. Galaxy S7 duvar kağıtlarını aşağıdan indirebilirsiniz.

Samsung’un duvar kağıtlarından alışık olduğumuz gibi gelen Galaxy S7 duvar kağıtları, tamamen rander görüntülerinden oluşuyor. Yani, duvar kağıtlarının içinde hib bir fotoğraf bulunmuyor.

Mavi tonların ağırlıkta olduğu duvar kağıtları köşeli ve oval çizgili olarak 2 farklı gruba ayırabiliriz. Köşeli duvar kağıtları Google’ın materyal tasarımından alışık olduğumuz gibi, kartların üst üste gelmesi ile oluşturulmuş.

Yumuşak çizgili duvar kağıtları ise rüzgarı veya bir ateşi andırır cinsten. Duvar kağıtları 2560×2560 ve 2240×2240 piksel olarak 2 farklı çözünürlüğe sahip.

Galaxy S7’nin 2K ekranı için tasarlanan duvar kağıtları oldukça güzel tasarlanmış. Özellikle mavi duvar kağıtları gerçekten çok hoş duruyor. Duvar kağıtlarının içinde 2 adte sarı ve 1 adet siyah ve 1 adet de mor renkli duvar kağıdı bulunuyor.

Toplam 13 tane olan Samsung Galaxy S7 duvar kağıtlarını indirme linkine tıklayarak .rar dosyası biçiminde indirebilirsiniz.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin