Samsung Galaxy S7 Şasesi Sızdırıldı

-

Dün, Çin kaynaklı Weibo’da Samsung Galaxy S7 şasesi sızdırıldı.Galaxy S7 Şasesi CNS’den çıkartılmış, vida yerleri, giriş ve çıkışları görülebiliyor.

Her ne kadar Galaxy S7 tamamen metal bir kasa ile geleceği bekleniyor olsa da görünen o ki Galaxy S6’da olduğu gibi şasesi metal, arka bölüm cam veya ayrı bir metal bölümden oluşacak.

Genel olarak Galaxy S6’nın revize edilmiş bir tasarımla geleceğini söyleyebiliriz. Yani Samsung Galaxy S7 için baştan bir tasarım oluşturmayacak gibi.

Samsung Galaxy S7 Şasisi Sıdırıldı_2

Sızdırılan Galaxy S7 fotoğraflarından çerçevenin kesimlerinin biraz daha farklı olduğu görülebiliyor. Ayıca şarj girişinin düz, dikdörtgen biçimde (yönü belli değil) oluşu USB Typ-C bağlantı girişinin kullanılacağının da bir işareti olabilir.

Samsung Galaxy S7 Şasisi Sıdırıldı_3

Ayrıca sızdırılan fotoğraflarda hoparlör girişleri görünmüyor. Tahminlere göre hoparlörler telefonun ön yüzünde, ekranın altında ve üstünde veya arka kısımda olacağı yönünde. Ancak hoparlörlerin telefonun ön yüzünde olma ihtimalinin daha yüksel olduğunu da belirtelim.

Şubat sonunda Lansman, Mart ayında ise satışa çıkacağı düşünülen Galaxy S7’nin sızdırılan özellikleri şu şekilde; 5.1 inç, 1440p çözünürlüğünde Super AMOLED ekran, Android 6.0 veya 6.1 Marshmallow, Corning Gorilla Glass 5, Exynos 8890 veya Snapdragon 820 chip seti.

2 YORUM

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin