Ana SayfaHaberSamsung,...

Samsung, iPhone 12 Pro Max İle Dalga Geçtiği Bir Reklam Filmi Yayınladı

Samsung, iPhone 12 Pro Max İle Dalga Geçtiği Bir Reklam Filmi Yayınladı

Samsung, iPhone 12 Pro Max İle Dalga Geçtiği Bir Reklam Filmi Yayınladı

Samsung, iPhone 12 Pro Max İle Dalga Geçtiği Bir Reklam Filmi Yayınladı

Samsung ve Apple’ın rekabeti birkaç yıl öncesine dayanıyor ve her iki şirket de birbirlerine ateş ediyor. Okuyucular, Samsung’un iPhone’un devasa çentikiyle alay ettiğini ve Apple’ın yavaş Android telefonlar ve güvenli olmayan uygulama mağazaları hakkında videolar yayınladığını hatırlayabilir. Güney Koreli şirket şimdi iPhone 12 Pro Max kameralarında eğlenceli hale getiren iki yeni video yayınladı.

Samsung Galaxy S21 Ultra, SamMobile tarafından tespit edilen ilk videosunda, iPhone 12 Pro Max’in kamerasının vizörü maksimum 12x optik yakınlaştırmaya ulaşırken, Galaxy S21 Ultra ise ayı yakınlaştırır ve net bir şekilde yakalar. görüntü. Reklam, Samsung’un mevcut amiral gemisinin cesaretini akıllıca vurguluyor ve bu, aynı zamanda yakınlaştırma düzeyinde bir çekim yapmak için gerekli olan sabitleme teknolojisini de içeriyor. Bu, açıkça Apple’ın yenemeyeceği bir şey.

Daha az etkileyici olan ikinci reklam, bir Galaxy S21 Ultra ve bir iPhone 12 Pro Max tarafından yakalanmış bir peynirli sandviçin yakın çekimini gösteriyor. Her iki çekim de biraz net görünse de, Samsung’un görüntüsü biraz daha keskin, daha sıcak ve biraz daha yüksek doygunluk seviyelerine sahip ve sonuç, iPhone 12 Pro Max ile karşılaştırıldığında öznel olarak oldukça hoş. Samsung, bu iki reklamı yeni sloganı altında yayınladı. “Telefonunuzu yükseltmeniz, eski sürüme geçmemeli”.

Counterpoint’in araştırmasına göre, Amerika Birleşik Devletleri’nde akıllı telefon pazarına Apple ve Samsung hakimdir; Apple’ın ABD akıllı telefon gönderileri pazar payının 2020’nin son çeyreğinde yüzde 65’ten bu yılın ilk çeyreğinde yüzde 55’e düştüğünü belirtirken, Samsung yüzde 16’dan yüzde 27’ye çıktı. Bu nedenle, iki şirketin, kullanıcıları platform değiştirmeye ikna etmek için yaratıcı reklamlarla birbirini bir araya getirmeye çalışması doğaldır.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin