Ana Sayfa Haber Sharp'ın Star Wars Temalı Telefonu Japonya'da Satışa Çıkacak
Ana Sayfa Haber Sharp'ın Star...
Ana Sayfa Haber Sharp'ın Star...

Sharp’ın Star Wars Temalı Telefonu Japonya’da Satışa Çıkacak

Televizyon ve panel üretiminden tanıdığımız Sharp’ın Star Wars temalı telefonu ortaya çıktı. Karanlı ve aydınlık tarafı yansıtan telefonlar Aralık ayı ortasında, Japonya’da satışı sunulacak.

Sharp’ın Star Wars Temalı Telefonu

Japon GSM operatörü SoftBank tarafından satışa sunulacak olan telefonun, Aquos Xx3 modelinin temalaştırılmış bir versiyonu olduğu bildiriliyor. Telefonunu 16 Aralıkta çıkması beklenen “Rogue One: A Star Wars Story” filmi ile yakın tarihlerde çıkarak “Star Wars” hayranlarına ulaşmayı hedefliyor.

sharpin-star-wars-temali-telefonu

Telefonun teknik özellikleri; 5.3-inç 1080p çözünürlüğünde IGZO ekran, Qualcomm Snapdragon 820 yonga seti, 3GB RAM32GB dahili depolama alanı, 22.6MP arka 5MP ön kamera, Android 6.0 sürümü şeklinde. “Rogue One: A Star Wars Story” karakterlerinin duvar kağıdı bulunduğu söylenen telefonda film müzikleri ve temaların da yer aldığı rivayet ediliyor.

sharpin-star-wars-temali-telefonu-japonyada

Renk seçimi, logo yerleşimi ve tema anlamında oldukça güzel bir paket ile gelen telefon büyük olasılıkla sadece Japonya sınırları içinde satılacak. İlerleyen süreçte belki bazı Asya ülkelerinde de görebileceğimiz telefonun Türkiye’ye veya batı ülkelerine satışa sunulması beklenmiyor.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin