Ana Sayfa Haber Skype'da Paylaş...

Skype’da Paylaş Butonu Geldi

Ana Sayfa Haber Skype'da Paylaş...

Skype’da Paylaş Butonu Geldi

Skype’da Paylaş Butonu Geldi

Skype’da Paylaş Butonu Geldi

Uzun bir süredir yazılı veya görüntülü görüşmek için kullandığımız Skype’a Microsoft tarafından Skype’da Paylaş Butonu getirildi.

Büyük sosyal ağlarda (facebook, twitter) kullanılan paylaş butonu ile bir sitede gördüğümüz paylaşılmaya değer bir şeyler arkadaşlarımıza paylaşabiliyorduk. Microsoft’da daha çok iletişim için kullandığımız Skype için paylaş butonunu çıkardı.

Paylaş butonuna basıldığında ufak bir pencere açılıp bu ekran üzerinden ufak bir giriş ekranı çıkıyor. Bu ekran üzerinden giriş yapıldıktan sonra paylaşacağınız kişileri seçip kolayca gönderebiliyorsunuz.

Hem PC’lerde hemde mobil cihazlarda oldukça iyi çalışan bu özellik ile Microsoft, Skype’yi çok daha kullanışla bir hale getirmeyi hedefliyor.

Şuan için sify.com ve MSN.com’da kullanılabilir durumda. Sitesine Skype’da Paylaş Butonu koymak isteyen kişiler için Microsft kendi sitesi üzerinde bu butonun kodlarını yayınlamış.

Skype'da Paylaş Butonu Geldi_1, Uzun bir süredir yazılı veya görüntülü görüşmek için kullandığımız Skype'a Microsoft tarafından Skype'da Paylaş Butonu getirildi. Büyük sosyal ağlarda (facebook, twitter) kullanılan paylaş butonu ile bir sitede gördüğümüz paylaşılmaya değer bir şeyler arkadaşlarımıza paylaşabiliyorduk. Microsoft'da daha çok iletişim için kullandığımız Skype için paylaş butonunu çıkardı. Paylaş butonuna basıldığında ufak bir pencere açılıp bu ekran üzerinden ufak bir giriş ekranı çıkıyor. Bu ekran üzerinden giriş yapıldıktan sonra paylaşacağınız kişileri seçip kolayca gönderebiliyorsunuz. Hem PC'lerde hemde mobil cihazlarda oldukça iyi çalışan bu özellik ile Microsoft, Skype'yi çok daha kullanışla bir hale getirmeyi hedefliyor. Şuan için sify.com ve MSN.com'da kullanılabilir durumda. Sitesine Skype'da Paylaş Butonu koymak isteyen kişiler için Microsft kendi sitesi üzerinde bu butonun kodlarını yayınlamış. Farklı buton seçenekleri bulunan Skype'da Paylaş Butonu, Uzun bir süredir yazılı veya görüntülü görüşmek için kullandığımız Skype'a Microsoft tarafından Skype'da Paylaş Butonu getirildi. Büyük sosyal ağlarda (facebook, twitter) kullanılan paylaş butonu ile bir sitede gördüğümüz paylaşılmaya değer bir şeyler arkadaşlarımıza paylaşabiliyorduk. Microsoft'da daha çok iletişim için kullandığımız Skype için paylaş butonunu çıkardı. Paylaş butonuna basıldığında ufak bir pencere açılıp bu ekran üzerinden ufak bir giriş ekranı çıkıyor. Bu ekran üzerinden giriş yapıldıktan sonra paylaşacağınız kişileri seçip kolayca gönderebiliyorsunuz. Hem PC'lerde hemde mobil cihazlarda oldukça iyi çalışan bu özellik ile Microsoft, Skype'yi çok daha kullanışla bir hale getirmeyi hedefliyor. Şuan için sify.com ve MSN.com'da kullanılabilir durumda. Sitesine Skype'da Paylaş Butonu koymak isteyen kişiler için Microsft kendi sitesi üzerinde bu butonun kodlarını yayınlamış. Farklı buton seçenekleri bulunan Skype'da Paylaş Butonu

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin