Sony MWC’de akıllı kulaklık tanıtacak

Sony MWC’de akıllı kulaklık tanıtacak

Sony MWC’de akıllı kulaklık tanıtacak

Sony MWC’de akıllı kulaklık tanıtacak

Sony MWC’de akıllı kulaklık tanıtacağı sızdırıldı. Sızıntı haberleri ile ünlü dijital yayıcı @evleaks’in Twitter sayfasından yayınladığı görüntüye göre Sony MWC’de akıllı bluetooth kulaklık tanıtacak.

Sony yarın MWC’de gerçekleştireceği ekinliğe saatler kalan, kongrede tanıtacağı yenilikçi cihazları bir bir sızdırılmaya başlandı. Yayınlanan görüntüye göre Sony bluetooth özelliğine sahip kablosuz kulaklıklar tanıtacak.

Sony MWC’de akıllı kulaklık tanıtacak

Sony MWC'de akıllı kulaklık tanıtacak_Sony akıllı kulaklık

Daha önce buna benzer bir kulaklık tasarımını geçtiğimiz aylarda düzenlenen CES’de motorola tarafında görmüştük. Bu görselde olduğu gibi gelen kulaklıkla hoş tasarımı ve renkleri ile dikkat çekmişti.

Sony bu tasarımı bu kulaklık anlayışını kendi tasarımı ile birleştirip hem şık, hem de oldukça ağır görünümlü kulaklıklarını çıkartacak gibi duruyor. Kulaklıkta 2 mikrofon girişi (biri dışarıdaki gürültüyü engelleyip daha temiz konuşma sağlamak için) ve şarj girişi görülebiliyor.

Tahminimizce kulaklığın üst tarafı dokunmayı algılıyor olabilir. Oldukça hoş bir tasarıma sahip olan kulaklığın malzeme kalitesi üst düzey gibi duruyor. Söz konusu firma Sony olunca yine malzeme kalitesinden şüphe etmemize gerek yok.

Kulaklığın bütün özellikleri hakkında şuan bir bilgi yok. Genel olarak kulaklığın tasarımı ile ilgili bir fikir edinmiş durumdayız. Kulaklığın tasarımsal ayrıntıları, teknik özelliklerini öğrenmek için Sony’nin yarın MWC’de (Mobil Dünya Kongresi) düzenleyeceği etkinliğini beklememiz gerekecek.

Sony MWC’de tanıtacağı akıllı kulaklığı ile ilgili ayrıntılar için bizi takipte kalın.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin