Ana Sayfa Haber Stick With...

Stick With Android Uygulaması ile Android’te Kalın

Ana Sayfa Haber Stick With...

Stick With Android Uygulaması ile Android’te Kalın

Stick With Android Uygulaması ile Android’te Kalın

Stick With Android Uygulaması ile Android’te Kalın

Stick with Android Uygulaması ile Android'te Kalın, Geçtiğimiz hafta Apple Android telefonlardaki bilgileri iPhone'a aktarmak için Google Play'de bir uygulama yayınlamıştı.Bu hafta çıkan Stick with Android adlı (Android'te Kal) uygulama ile Apple'ın bu hamlesine gönderme yapılıyor.

Geçtiğimiz hafta Apple Android telefonlardaki bilgileri iPhone’a aktarmak için Google Play’de bir uygulama yayınlamıştı.Bu hafta çıkan Stick with Android adlı (Android’te Kal) uygulama ile Apple’ın bu hamlesine gönderme yapılıyor.

Geçtiğimiz hafta Apple’ın lansmanında tantılan iPhone 6s ve iPad pro, Apple TV gibi cihazların yanında ayrıca “Move to iOS” uygulaması duyurulmuştu. Bu uygulama Android telefon kullanıcıları iPhone’lara geçerken telefondaki bütün bilgiler aktarmaya yarıyor.

Google Play’e çıkar çıkmaz büyük bir tepki toplayan ve Android kullanıcıları tarafında 1 yıldız verilerek eleştirilen uygulama kısa sürede çok düşük bir puan (şuan 1.7 puan) alarak listede sonlara yerleşti.

Ayrıca Android geliştiricisi olan 2 geç “Stick with Android” adlı (Android’de Kal) uygulamayı Google Play’de yayınlayarak “Move to iOS” uygulamasına bir gönderme yapmıştı.

Android kullanıcıları tarafında sevilen “Stick with Android” uygulaması kısa sürede bir çok kişi tarafından indirilip 5 yıldız veril. Kısa sürede 4.9 puana gelen uygulama android kullanıcılarının işletim sisteminden ve telefonlarından memnun olduklarını da bizlere göstermiş oldu.

Uygulama son derece basit olup sadece yeşil bir ekran “Stick with Android” (Android’te Kal) butonundan oluşuyor. Butona basıldığında ise “Tebrikler Android’te kaldınız” kaldınız mesajı çıkıyor.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin