Tek Tek Seçilmiş En Güzel Duvar Kağıtları

-

Duvar kağıtları tek tek seçilmiş en güzel duvar kağıtları olup çözünürlükleri de oldukça yüksektir. Telefon, Tablet ve Bilgisayar için en güzel duvar kağıtlarının olduğunu söyleyebilirim. Bir çok siteden özenle seçilerek hazırlanmıştır.

Genel olarak Doğa manzaralarının oluşturduğu duvar kağıtları minimum Full HD çözünürlüğe sahiptir. 2K (2160p) fotoğraflar seçmeye çalışsam da bazı görüntülerin yüksek çözünürlüğünü bulamadığımdan Full HD (1080p) olarak bulunuyor.

Duvar kağıtlarının hepsini indirmek için aşağıdaki linke tıklayabilir veya tek tek bakarak istediğinizi indirebilirsiniz. Ayrıca düşüncelerinizi aşağıda paylaşırsanız ve facebook sayfamı beğenirseniz memnun olurum.

En altta bulunan “En Güzel Duvar Kağıtlarını İndir” yazısına tıklayarak hepsini “.zip” formatında indirebilir veya resimlere tıklayarak tek tek indirebilirsiniz.

En Güzel Duvar Kağıtları

Duvar Kağıtlarını İndir 1

100 YORUM

    • En alttaki indirme butonuna tıkladıktan sonra açılan sekmeden “Arşiv Olarak İndir” butonuna tıklayın. Veya duvar kağıtlarına tıklayarak/üzerine gelerek tek tek indirebilirsiniz…

    • Bir hata hata olmuş. Şuan indirebilirsiniz.

      “En Güzel Duvar Kağıtları İndirme LİNKİ” tıklayarak bütün duvar kağıtlarını indirebilirsiniz.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin