Ana SayfaHaberTwitter...

Twitter DM Arama Özelliğini Getiriyor

Twitter DM Arama Özelliğini Getiriyor

Twitter DM Arama Özelliğini Getiriyor

Twitter DM Arama Özelliğini Getiriyor

Twitter nihayet DM arama özelliğine daha fazla dikkat çekiyor. iOS ve web üzerindeki DM’lere bir arama özelliği ekledikten yaklaşık iki yıl sonra, şirket nihayet güncellemeyi Android‘e getiriyor.

Bu özellik, mevcut arama özelliğinin “geliştirilmiş bir sürümü” olacak ve kullanıcıların yalnızca son mesajlarda değil, tüm DM geçmişlerinde arama yapmalarına olanak tanıyacak. Şirket ayrıca, yalnızca gönderenden ziyade mesajların içeriğini arama yeteneği üzerinde çalışıyor. Bu güncelleme “bu yılın ilerleyen günlerinde” geliyor.

Bunlar nispeten küçük güncellemeler gibi görünebilir, ancak doğrudan mesajların verimli bir şekilde aranamaması, özelliği yoğun bir şekilde kullanan herkes için uzun zamandan beri bir sıkıntı noktası olmuştur. Bir ay veya yıllık bir mesajı bulmaya çalışmak, onu bulmak için eski sohbetler arasında durmadan gezinmeye istekli olmadığınız sürece neredeyse imkansızdı. Ancak yeni arama çubuğuyla, Twitter DM’lerinde arama yapmak, umarız diğer mesajlaşma uygulamalarına daha çok benzeyecektir.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin