USB Hata Ayıklaması Nasıl Açılır

USB Hata Ayıklaması Nasıl Açılır

USB Hata Ayıklaması Nasıl Açılır

USB Hata Ayıklaması Nasıl Açılır

Telefonlarımıza Stock ROM yüklemek için veya telefonunuz bilgisayarı görmesi için USB Hata Ayıklaması açmanız gerekmekte. USB hata ayıklama açmadan Stock ROM, Costum ROM yükleyemez ve telefonumuzun içindeki dosyalarımızı göremezsiniz.

USB Hata Ayıklaması Nasıl Açılır?

İlk olarak telefonumuzu “Ayarlar” menüsüne gidiyoruz.Ayarlar menüsünden aşağıya kaydırıp “Telefon Hakkında” yazısını bulup tıklıyoruz.

USB Hata Ayıklaması Nasıl Açılır

 

Telefon Hakkında” menüsü açıldıktan soran menüyü  aşağı kaydırıyoruz.Aşağıda “Derleme numarası” yazısına üst üste basıyoruz.5-6 kere üst üste bastıktan soran “Gerekli değil, siz zaten bir geliştiricisiniz.” uyarısı alacağız.

USB Hata Ayıklaması Nasıl Açılır 2

 

Gerekli değil, siz zaten bir geliştiricisiniz. yazısını gördükten soran geri butonuna basıyoruz.Geri butonuna bastıktan sonra Telefon hakkında yazısının üstünde “Geliştirici seçenekleri” yazısı olması gerekiyor.

USB Hata Ayıklaması Nasıl Açılır 1

 

Geliştirici seçenekleri” yazısına tıkladıktan soran açılan menüde “USB hata ayıklaması” yazısını bulup tıklıyoruz.

USB Hata Ayıklaması Nasıl Açılır 4

 

Tıkladıktan sonra açılan pencerede “USB hata ayıklamasına izin verilsin mi?” diye soracak.”TAMAM” a bastıktan soran USB hata ayıklamasını açmış oluyorsunuz.

USB Hata Ayıklaması Nasıl Açılır 3

 

!!..ÖNEMLİ NOT..!!

USB Hata Ayıklama açmanıza rağmen telefonunuzdaki dosyalar görmüyorsa Telefonun Güvenlik Kilidini Açın.

USB Hata Ayıklaması Nasıl Açılır 5

4 YORUM

  1. Kolay gelsin ben Tablet hakkındaya tıklıyorum. derleme numarasına 5 kez bastıktan sonra siz zaten ir geliştiricisiniz yazıyor fakat geliştirici seçenekler çıkmıyor. Geliştirici seçenekleri açmanın farklı bir yolu var mı

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin