Ana Sayfa Haber Not Uygulaması...

Not Uygulaması Google Keep

Ana Sayfa Haber Not Uygulaması...

Not Uygulaması Google Keep

Not Uygulaması Google Keep

Not Uygulaması Google Keep

Telefonumuzda not almak için geliştirilmiş en iyi not alma programı.Tasarımı çok şık ve stabil.Uygulama açılış ekranı ile hızlı bir şekilde not alabiliyoruz.Google’ın yeni materyal tasarımına sahip olan uygulama sade ve çok hızlı.

Aldığımız notlara önceden belirlenmiş 8 farklı rengi verebiliyoruz.Ayrıca ses ve fotoğraf ile not alabiliyoruz.Google Keep de olan diğer bir güzel not seçeneği ise Liste notu.Liste notu sayesinde alışveriş listemizi yazım aldığımız eşyaların başındaki kutucuğu işaretleyip listede siliyoruz.Alışverişlerde işimize oldukça çok yarayacak bir özellik.

Uygulama G-mail hesabımız ile eşleşip başka bir cihazda kurduğumuzda yada cihazı sıfırladığımız da bile notlarımızı geri yükleyip kaybolmasını engelliyor.Aldığımız notları arşiv olarak da saklayabiliyoruz.Buda yıllar önce aldığımız notları bile saklamamızı salıyor.Ayrıca aldığımız notlara hatırlatıcı ekleyerek günlük hayatımızı kolaylaştırıyor.

Google Keep; Chrome mağaza da ve Chrome Book larada olduklarından telefonumuzda ve tabletimizde aldığımız notlara bilgisayarımızından da kolaylıkla erişebiliyoruz.Bilgisayardan da aldığımız notları telefonumuzdaki Google Keep’e otomatik olarak geliyor.

İndirmek İçin TIKLAYIN 

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin