Ana SayfaHaberWhatsApp...

WhatsApp Çok Faydalı Bir Özellik Üzerinde Çalışıyor

WhatsApp Çok Faydalı Bir Özellik Üzerinde Çalışıyor

WhatsApp Çok Faydalı Bir Özellik Üzerinde Çalışıyor

WhatsApp Çok Faydalı Bir Özellik Üzerinde Çalışıyor

WhatsApp kısa süre önce aldığınız sesli mesajları hızlandırmanıza olanak tanıyan bir özelliği kullanıma sundu. Bu gerçekten harika bir özellik çünkü uzun süreli sesli notları dinlerken size zaman kazandırıyor. Ve hepsi bu değil, Facebook‘un sahip olduğu mesajlaşma platformunun bu sesli mesaj özelliği için sıralanmış başka planları da var ve yeni öğrendiğimiz bir tane var ve bu çok yardımcı oluyor.

Sıklıkla yanlışlıkla metin mesajları gönderdiğimiz gibi, aynı şey sesli mesajlarda da oldu. Bir kısa mesajı hem kendiniz hem de gönderdiğiniz kişi için silebilseniz de aynısını sesli not için de yapabilirsiniz. Ek olarak, WhatsApp yakında sesli mesajınızı göndermeden önce dinlemenize izin verecek. Platform şu anda Android kullanıcıları için bu özellik üzerinde çalışıyor ve Android 2.21.12.7 için bir WhatsApp beta güncellemesinde sunuldu. Bu özellik yakında Android kullanıcıları için kullanıma sunulmalıdır. iOS kullanıcılarının endişelenmesine gerek yok, bu özellik WABetaInfo‘nun bildirdiği gibi iOS hizmetleri için zaten geliştiriliyor, Android cihazlar için çalışmalar yeni başladı.

WhatsApp‘ta sesli mesajları inceleme seçeneği mevcut olsa da, bu zahmetli bir işlemdir. Yeni sesli mesaj inceleme özelliği, bunu yapmayı kolaylaştıracak. Bu yeni özellik ile kullanıcılar, WABetaInfo‘nun açıkladığı gibi, durdurma düğmesine her bastıklarında sesli mesajı duyabilecekler. Şimdilik, sesli mesajın tamamını silen bir iptal düğmesi var. Bu özellik kullanıma sunulduğunda, bu bir durdurma düğmesine dönüştürülecektir.

Yakında ne göndermek üzere olduğunuzu kontrol edebileceksiniz ve bu, yanlışlıkla mikrofon simgesine bastığımız ve yanlışlıkla sesli not kaydetmeye başladığımız tüm zamanlar için çok yardımcı oluyor. “Bugünlerde bulabildiğimiz tüm zaman kazandıran ipuçlarına ve püf noktalarına ihtiyacımız var. WhatsApp‘taki sesli mesajların, zamanı kısıtlı, çoklu görev yapan veya farklı saat dilimlerinde arkadaşları ve ailesi olan kişiler için özellikle yararlı bir araç olmasının nedeni budur.”

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin