Ana Sayfa Haber WhatsApp’a Görüntülü Görüşme Özelliği Geliyor
Ana Sayfa Haber WhatsApp’a Görüntülü...
Ana Sayfa Haber WhatsApp’a Görüntülü...

WhatsApp’a Görüntülü Görüşme Özelliği Geliyor

En çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’a görüntülü görüşme özelliği en sonunda geliyor. Henüz beta sürümünde gelen bu özellik çok kısa bir süre içinde Alfa sürümüne de gelecek.

WhatsApp’a Görüntülü Görüşme Özelliği Geliyor

Zaten uzun bir süredir sesli görüşme özelliği sunan WhatsApp’ın görüntülü görüşme özelliği de kullanıcılar tarafından isteniyor ve bekleniyordu. En son yayınlanan WhatsApp Android uygulamasındaki 2.16.318 beta sürümüyle görüntülü görüşme özelliği geldi.

whatsappa-goruntulu-gorusme-ozelligi

Sesli arama özelliğinde olduğu gibi görüntülü arama özelliğinin de bir simgesi olacak. Bu simgeye tıklanıldığında görüntülü görüşme yapabileceğiniz kişiler bir liste halinde görülebilecek. (Görüntülü görüşeceğiniz kişiye girip sesli arama simgesine tıklayıp görüntülü aramayı seçmeniz gerekmekte.)

Mart 2015’den bu zamana kadar Sesli arama özelliği sunan WhatsApp’ın görüntülü arama kısmında FaceTime, Skype ve  Google’ın Duo uygulaması gibi oldukça dişli rakipleri ile yarışmaya başlayacak. WhatsApp’ın 2.16.318 beta ve üzeri sürümlerde kullanılabilen görüntülü arama özelliğini BURAYA tıklayarak APK Mirror üzerinden indirebilirsiniz.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin