Ana SayfaHaberWhatsApp'a...

WhatsApp’a Sürpriz Özellik

WhatsApp’a Sürpriz Özellik

WhatsApp’a Sürpriz Özellik

WhatsApp’a Sürpriz Özellik

Son raporlarda, Facebook‘un sahip olduğu mesajlaşma uygulamasına gelmesi muhtemel bir dizi yeni özelliği ayrıntılı olarak açıkladı. Liste, diğerleri arasında Instagram Reels ve Support Chat Threads için destek içerir. Şimdi, yeni bir rapor, yakında WhatsApp’a gelmesi muhtemel başka bir özellikten bahsediyor.

Mesajlaşma uygulamasındaki gelişmeleri izleyen blog WABetaInfo tarafından hazırlanan bir rapora göre, WhatsApp, kullanıcıların uygulamadaki sesli mesajların oynatma hızını değiştirmesini sağlayacak bir özellik üzerinde çalışıyor.

 

Raporda, bu özelliğin şu an itibariyle test aşamasında olduğu ve şirketin Android ve iOS tabanlı uygulamalarında gelecekteki bir güncellemede kullanıma sunulacağı belirtiliyor. Blog sitesi, WhatsApp’ın kullanıcı arayüzünün nasıl görüneceğine ve şirketin sunabileceği tüm oynatma hızı seçeneklerine dair bize bir fikir verecek herhangi bir resim paylaşmadı. Bu nedenle, gelecek raporların bize özellik hakkında daha fazla ayrıntı vermesini beklememiz gerekecek.

WhatsApp şu anda platformunda sesli mesajlar için değişken oynatma hızı sunmaya çalışırken, Telegram‘ın bu özelliği platformunda 2018 yılında tanıttığını belirtmek gerekir. Mesajlaşma uygulaması, kullanıcıların 2 kat hızlı sesli mesajlar çalmasına olanak tanır. Bununla birlikte, WhatsApp‘ın bu özelliği kendi platformunda nasıl uyguladığı görülmeye devam ediyor.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin