Ana SayfaMultimedyaWindows 10...

Windows 10 Duvar Kağıtları Yayınlandı

Ana SayfaMultimedyaWindows 10...

Windows 10 Duvar Kağıtları Yayınlandı

Windows 10 Duvar Kağıtları Yayınlandı

Windows 10 Duvar Kağıtları Yayınlandı

Windows 10 Duvar Kağıtları Yayınlandı. Microsoft sitesinde yayınlanan Duvar kağıtları yine beklenildiği gibi birbirinden güzel ve kaliteli. Duvar kağıtları arasından bir video da çekilen NeonWin duvar kağıdı da yayınlananlar arasında yer alıyor.

Windows 10 Duvar kağıtları arasında en güzel ve en çarpıcı olan NeonWin Windows 10 nun tasarımını ve yeniliklerini yansıtıyor. Windows’un hem kelime anlamı hemde özeliklerinin yansıtan pencere tasarımını çok daha farklı bir noktaya taşıyan yeni duvar kağıdı NeonWin kullanıcıların en çok kullanacağı duvar kağıtları arasında yer alacaktır.

Windows-10-wallpapers-in-4K_3, windows 10 duvar kağıtları indir, windows 10 duvar kağıtları download, windows 10 duvar kağıdı indir

4K çözünürlüğe sahip olan NeonWin duvar kağıdı üzerinde uzun süre çalışılmış, lazer ışığı ve sislerden faydalanılarak oluşturulan oldukça hoş bir duvar kağıdı. Yayınlanan diğer duvar kağıtları ise 1920×1200 çözünürlüğe sahip niye güzel diyebileceğimiz manzaralardan oluşuyor.

Özellikle macera odaklı olan duvar kağıtları güzel dağ ve deniz manzaraları ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Duvar kağıtlarını Windows news (haberler) sitesinde yayınladığı One Driver adresinden yukarıdaki linkten indirebilir, Windows’un orjinal makalesine aşağıdaki kaynak bölümünden ulaşabilirsiniz.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin