Ana SayfaHaberWindows...

Windows 11 Ekran Görüntüleri Sızdırıldı; İşte Tüm Detaylar

Windows 11 Ekran Görüntüleri Sızdırıldı; İşte Tüm Detaylar

Windows 11 Ekran Görüntüleri Sızdırıldı; İşte Tüm Detaylar

Windows 11 Ekran Görüntüleri Sızdırıldı; İşte Tüm Detaylar

Microsoft‘un yakında çıkacak olan Windows 11 işletim sisteminin ekran görüntüleri bugün çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Orijinal olarak Çin sitesi Baidu’da yayınlanan ekran görüntüleri, yeni Windows 11 kullanıcı arayüzünü ve Başlat menüsünü gösteriyor. UI değişiklikleri, Microsoft bu projeyi Windows 11 lehine iptal etmeden önce Windows 10X‘te orijinal olarak bulunanlara çok benziyor.

Uygulama simgeleri artık yeni bir Başlat düğmesi ve menü ile görev çubuğunda ortalanmıştır. Başlat menüsü, Canlı Kutucuklar olmadan Windows 10‘da mevcut olanın basitleştirilmiş bir sürümüdür. Sabitlenmiş uygulamaları ve Windows 11 cihazlarını hızlı bir şekilde kapatma veya yeniden başlatma özelliğini içerir. İşletim sistemi, ekran görüntülerinde Windows 11 Pro olarak tanımlanıyor ve bunların orijinal olduğunu onaylayabiliriz.

Microsoft, Windows 10X işletim sistemini iptal ederken, şirket, Windows 11 ile yaptığı çalışmaların büyük bir bölümünü açıkça yeniden kullanıyor. Windows 10X, geleneksel dizüstü bilgisayarlara geçmeden ve ardından iptal edilmeden önce, orijinal olarak çift ekranlı cihazlar için tasarlandı. Windows 10X, Windows’a bir dizi rafine ve basitleştirilmiş özellik içeriyordu ve bunlardan bazıları sızdırılan ekran görüntülerinde mevcut.

Microsoft, Windows 11‘i başlatmaya hazır olduğuna dair ipuçları bırakıyor. Yazılım devi, 24 Haziran’da bir sonraki işletim sistemini ortaya çıkarmak için özel bir Windows etkinliği düzenliyor. Etkinlik 11:00 ET’de başlıyor ve etkinlik daveti, 11 numaraya benzeyen bir anahatla gölge oluşturan bir pencere içeriyor. Microsoft yöneticileri de aylardır bir “yeni nesil Windows” duyurusu yapıyor ve hatta bir tanesi bunu açıkladı. son zamanlarda “Windows’un yeni bir sürümü” olarak. Microsoft ayrıca geçen hafta 11 dakikalık bir videoda Windows 11 ile dalga geçti.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin