Xiaomi Mi Mix Satışa Sunulduktan 10 Saniye Sonra Tükendi

Xiaomi Mi Mix Satışa Sunulduktan 10 Saniye Sonra Tükendi

Xiaomi Mi Mix Satışa Sunulduktan 10 Saniye Sonra Tükendi

Xiaomi Mi Mix Satışa Sunulduktan 10 Saniye Sonra Tükendi

%83.6’lara varan Ekran/Kasa oranına sahip çerçevesiz ekranlı Xiaomi Mi Mix satışa sunulduktan 10 saniye sonra tükendi.

Son derece şık bir tasarımla gelen Xiaomi Mi Mix, 6.4 inç’lik ekrana sahip olmasına rağmen 5.5’inç’lik iPhone 7 Plus ile aynı kasa boyutlarında olup Ultrasonic ses iletimi gibi bazı özel teknolojilere de sahip.

Duyurulmasından itibaren görenleri hayran bırakan telefon ne yazık ki sadece Çin sınırları içinde satılması ve ayda sadece 10.000 adet üretilmesinden dolayı herkesin kolay kolay ulaşabileceği bir telefon değil. Nitekim bugün satışa çıktıktan 10 saniye sonra tükenmesi, ilginin ne boyutta olduğunu ve üretilen cihaz satının ne kadar az olduğunu gösteriyor.

Satışın kaç saniye sürdüğü veya satılan adet sayısı hakkında kesin bir bilgi mevcut değil ancak her ay 10.000 adet satılacağını ve bir sonraki satış tarihinin 8 kasımda olacağını hesaba katacak olursak yaklaşık olarak 1450 kadar cihaz satılmış. Çin’nin nüfusunu göz önünde bulundurursak bu kadar hızlı tükenmesi pek de garip bir durum değil.

Xiaomi Mi Mix Satışa Sunulduktan 10 Saniye

Satışı sunulan Xiaomi Mi Mix 2 farklı versiyona sahip. 4GB RAM + 128GB’lık standart model 3499 CNY (1650 TL)’den,  6GB RAM + 256GB’lık özel model ise 3999 CNY (1900TL)’den satışa sunulmuş. Bir sonra ki satış 8 Kasım Saat 10:00 (Çin saatiyle) olacak. Telefonun genel özelliklerini merak ediyorsanız Xiaomi Mi Mix Özellikleri yazımıza bakabilirsiniz.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin