YouTube Go, Çevrimdışı Video İzleme-Paylaşma ile Geliyor

-

Google’ın yeni uygulaması YouTube Go, çevrimdışı video izleme-paylaşma ile kullanıcı karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 1 milyar 300 milyon kayıtlı kullanıcıyla dünyanın en büyük video izleme-paylaşma platformu olan YouTube, sınırlı internet erişimi olan bölgeler için Hindistanlı geliştiricilere tasarlattığı bu uygulama ile herkese erişim sağlamayı planlıyor.

YouTube Go, kullanıcılarına çevrimdışı görüntüleme için videoları kaydetme, kaydederken video kalitesini seçme özelliği ile de kullanıcıların ne kadar veri harcayacağını ayarlama izni veriyor. Ayrıca YouTube Go, yakındaki kişiler ile hiçbir veri harcamadan videoları paylaşma olanağını da beraberinde getiriyor.

YouTube Go, Google’ın Delhi’de gerçekleştirdiği ve Hindistan pazarına sürdüğü diğer birkaç ürünle birlikte ilk olarak Hindistan’da devreye girecek. Şu anda kullancıların kayıtlarını toplayan Google, kısa bir süre sonra uygulamayı dağıtmaya başlayacak. Diğer ülkeler için henüz herhangi bir açıklamada bulunmasa da, uygulamanın yakın zamanda tüm dünyada kullanıma sunacağını düşünülüyor.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin