ZTE nubia M2 Duvar Kağıtları

ZTE nubia M2 Duvar Kağıtları

ZTE nubia M2 Duvar Kağıtları

ZTE nubia M2 Duvar Kağıtları

Çinli telefon üreticisi ZTE’nin yeni telefonu olan ZTE nubia M2’nin duvar kağıtları yayınlandı. Güzel model ve renk karışımlarından oluşan duvar kağıtları oldukça canlı renklere sahip.

ZTE’nin bir önceki telefonlarından alışık olduğumuz gibi ZTE nubia M2’de de oldukça hoş duvar kağıtları bulunuyor. Diğer telefonlarında da buna yakın görseller kullanan ZTE yine çizgisini bozmamış ve duvar kağıtlarını ZTE nubia M2’ye de yüklemiş.

Pers yeşili tonlarının hakim olduğu duvar kağıtları siyah, sarı ve kırmızı renklerde olup 1080×1920 piksel çözünürlüğüne sahip. Kilit ekranı için tasarlanmış olan duvar kağıtlarının, ana ekranda kullanıldığında telefon ekranı boyutlarında oldukları için (16:9) ekran kaydırılınca hareket etmediklerini belirtelim.

Toplam 7 görselden oluşan duvar kağıtlarının dosya boyutu 1.41 Mb büyüklüğünde. ZTE nubia M2 duvar kağıtlarını indirmek için görselin url’sini alıp düzenleme yaparak veya yazının en altında yer alan linke tıklayarak “Google Fotoğraflar” aracılığıyla indirebilirsiniz.

ZTE nubia M2 Duvar Kağıtları

  • Cihazın Adı: ZTE nubia M2
  • Dosya Adı: ZTE nubia M2 Duvar Kağıtlar
  • Toplam Dosya Boyutu: 1.41 MB
  • Duvar Kağıdı Sayısı: 7 tane
  • Çözünürlük: 1080×1920 piksel

ZTE nubia M2 Duvar Kağıtlarını İndir

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin