ZTE Nubia Z17 Duvar Kağıtları

ZTE Nubia Z17 Duvar Kağıtları

ZTE Nubia Z17 Duvar Kağıtları

ZTE Nubia Z17 Duvar Kağıtları

Çinli telefon üreticisi ZTE’nin yeni telefonu olan ZTE Nubia Z17 duvar kağıtları yayınlandı. Güzel model ve renk karışımlarından oluşan duvar kağıtları oldukça canlı renklere sahip.

ZTE’nin bir önceki telefonlarında alışık olduğumuz gibi ZTE Nubia Z17’de de oldukça hoş duvar kağıtları bulunuyor. Diğer telefonlarında da buna yakın görseller kullanan ZTE yine çizgisini bozmamış ve duvar kağıtlarını ZTE Nubia Z17’ye de yüklemiş.

Siyah tonlarının hakim olduğu duvar kağıtları gri, sarı, mavi ve kırmızı renklerde olup 1080×1920 piksel çözünürlüğüne sahip. Kilit ekranı için tasarlanmış olan duvar kağıtlarının, ana ekranda kullanıldığında telefon ekranı boyutlarında oldukları için (16:9) ekran kaydırılınca hareket etmediklerini belirtelim.

Toplam 15 görselden oluşan duvar kağıdının dosya boyutu 1.41 Mb büyüklüğünde. ZTE Nubia Z17 duvar kağıtlarını indirmek için görselin url’sini alıp düzenleme yaparak veya yazının en altında yer alan linke tıklayarak “Google Fotoğraflar” aracılığıyla indirebilirsiniz.

ZTE Nubia Z17 Duvar Kağıtları

  • Cihazın Adı: ZTE Nubia Z17
  • Dosya Adı: ZTE Nubia Z17 Duvar Kağıtlar
  • Toplam Dosya Boyutu: 1.41 MB
  • Duvar Kağıdı Sayısı: 15 tane
  • Çözünürlük: 1080×1920 piksel

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin